Kamera mikroskop FPC M500

Powiększenie: x12 do x200
WYSOKA
Wysoka jakość
JAKOŚĆ
Kod produktu: 52195
cena netto za: 1 szt. 727.64 PLN
cena brutto za: 1 szt. 895.00 PLN

Kamera mikroskop posiada sześciostopniowy zakres powiększenia od 12x do 200x. Co znacznie zwiększa możliwości badania poszczególnych elementów. Dodatkowym atutem jest sześciostopniowa regulacja natężenia światła LED którą można regulować zarazem z poziomu kamery jak i programu.

Kamera jest wyposażona w tryb automatycznego wyostrzenia oglądanej powierzchni (Auto Focus). Jest to niezwykle przydatne w przypadku zróżnicowanej faktury oglądanego obiektu. System posiada również funkcję ręcznego ustawienia ostrości.

Maksymalny obszar widzenia nawet po przybliżeniu nie ulega zmianie, aby przesunąć widok należy użyć strzałek kierunkowych w programie.

Program pozwala na ręczną zmianę kontrastu, jasności, nasycenia, wygładzenia oraz kontrastu podświetlenia w miarę potrzeb użytkownika, każdą zmianę można zapisać jako własne ustawienie i wracać do niej. Oprócz tego dostępne jest pięć rodzajów ustawień począwszy od trybu czarno białego aż do kontrastowanego.

System pozwala na niezależne ustawienie rozdzielczości robionych zdjęć oraz filmów, ich lokalizacji na dysku oraz długości trwania poszczególnych nagrań, w tym przypadku istnieje również możliwość nagrywania głosu.

Bardzo praktyczny oraz przejrzysty system zarządzania zrobionymi zdjęciami i filmami, możliwość zmiany w każdej chwili miejsca ich zapisu, stały dostęp do zasobów dzięki znajdującemu podglądowi folderu zdjęć oraz filmów.

Charekterystyka techniczna:

Kamera:
5.0MP
Powiększenie:
12x - 200x
Zakres powiększenia:
Sześciostopniowy zakres powiększenia (ZOOM)
Obszar widzenia:
15mm x 11mm
Oświetlenie LED:
Sześciostopniowa regulacja natężenia światła
Ustawienie ostrości:
Automatyczne lub ręczne
Rodzaje zapisu:
Zdjęcia i filmy
Stan czuwania:
Tak
Oprogramowanie:
Tak
Systemy operacyjne:
Windows XP, Vista i 7
Wysokość:
45 mm
Średnica:
49 mm
Waga:
75g

Dodatkowe foto: